LINA-Shitet banesa 121.70m2 kate ndrysh. Rr.Emin.D

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Emin Duraku
Sipërfaqe: 121.70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Ferizaj
Shiten: Banesat-Blloku A2
Kuadratura: 121.70m2,
Kate;Te ndryshme
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,depo,wc, terasë .
Adresa: Rr.Emin Duraku
Investitori: IDEA INVEST
Funksionalizohen:Ne Vitin 2019Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim