LINA-Shitet banesa 54m2 e mobiluar Ferizaj 298/17

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Adresa
Rr.Gjilanit
Sipërfaqe
54 m2
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna
Ferizaj
Shiten:Banesa
Kuadraturë : 54m2
Katet: VI
Organizimi i mbrendshëm:
a)qëndrimin ditorë
b)nje dhom gjumi
c)wc+b


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agjs: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim