LINA-SHITET BANESA 70m2 KATI IX RR.S.CEKU 266/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Sali Ceku mrapa gjykates Ferizaj
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
Shitet;Banesa(e mobiluar)
Kuadratura:70 m2
Kati; IX
Organizimi i mbrendshëm:qëndrimi ditorë+kuzhina,një dhoma gjumi,wc+b,dhe terasë
Gjendja e tanishme; E gatëshme
Adressa:Sali Ceku (mrapa Gjykates)

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt info@agjensioni-lina.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim