LINA-Shitet banesa 82.50m2 Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Sali Ceku Ferizaj
Sipërfaqe: 82.50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadratura:82.50m2
Kati;II
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë se bashku me kuzhin,dy dhoma gjumi,depo banjo, terasë .
Adresa: Rr ,Sali Ceku Ferizaj
Ndertim e sipër..Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Reçaku" afër ETC.
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, info@agjensioni-lina.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim