LINA-Shitet banesa 82m2 kati II Rr.H.Spahiu 290/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Halim Spahiu
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Ferizaj
Shitet:Banesa e mobiluar
Kuadraturë:82m2
Kati:II
Adresa:Rr.Halim Spahiu-Sna
Organizimi:Sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi,wc+b,depo dhe terasë.


Adresa:Rr.Recakut afer ETC
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim