LINA-Shitet banesa 83.6m2 ne Lagje te Re 304/17

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Dje 18:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044172626
Leaflet
Shitet: Banesa
Kuadratura:83.6m2
Kati:VI
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Adresa:Lagje te Re-Intercon Lamela C
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, info@agjensioni-lina.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044172626
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione