LINA-Shitet banesa 84m2 kati -IV- Ferizaj

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Dje 18:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Ferizaj
🏢Shitet Banesa 84m2 në katin IV.
Investitori:SWISS INVEST
📍Rr.Gjon Serreqi Ferizaj.
⚒Eshtë e gatshme për banim.
📌Gjendët në njëren nga zonat më të pershtatshme për banim.
👷🏻‍♂️Është ndërtuar profesionalisht dhe me kualitet sa më të lart.
♻️Ka mirmbajtje të rregullt.
🚘Ka parkingje të mjaftueshme për secilin banor.
🚨Siguria është në nivelin më të lart me sigurim,alarm dhe kamera 24orë.
🔹Thjesht një vend perfekt për ju dhe familjen tuaj.
Organizimi:
Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma të gjumit
Banjo
Wc
Depo
Terase
🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsapp)
📍Agjensioni për Patundshmëri LINA gjindet me zyre afër Etc-së në Ferizaj
📍Po ashtu gjindemi edhe në Prishtinë me lokacion te rruga B (Mbi Viva Fresh Store).
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet adreses elektronike// info@agjensioni-lina.com
🏠Ne ju japim zgjedhje të duhura,jo fotografi të bukura
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
+38344106626
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione