Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 07 2022 08:51

LINA-Shitet banesa 87.10m2 kate te Ndr. Ferizaj

Publikuar: Gush 07 08:51
Shikime: 163
🏢Shitet Banesa 87.10m2 në kate të ndryshme.
📍Prapa Spitalit të qytetit Ferizaj.
🏗Investitori:Kompleksi MOREA
⚒Eshtë në proces të ndërtimit.
📌Gjendët në njëren nga zonat më të pershtatshme për banim.
🌳Ka hapsira të gjelbëruara,park dhe kënd të lojrave për fëmijët.
👷🏻‍♂️Është ndërtuar profesionalisht dhe me kualitet sa më të lart.
♻️Ka mirmbajtje të rregullt.
🚘Ka parkingje të mjaftueshme për secilin banor.
🚨Siguria është në nivelin më të lart me sigurim,alarm dhe kamera 24orë.
🔹Thjesht një vend perfekt për ju dhe familjen tuaj.
Organizimi:
Sallon+Kuzhinë
2Dhoma të gjumit
Banjo
Terase
Depo
🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsapp)
📍Agjensioni për Patundshmëri LINA gjindet me zyre afër Etc-së në Ferizaj
📍Po ashtu gjindemi edhe në Prishtinë me lokacion te rruga B (Mbi Viva Fresh Store).
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet adreses elektronike// [email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Ferizaj +38344106626

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione