Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 07 2022 09:15

LINA-Shitet banesa 87.50m2 kat -X- Ferizaj

Publikuar: Gush 07 09:15
Shikime: 208
BANESA NE #shitje
87.50m2 | KATI X
LZ INVEST
Rr.Driton Islami -FERIZAJ
Sallon+Kuzhine
2 Dhome të gjumit
Banjo
Teras
Depo
INFO:
+383 (0) 44 172 626
+383 (0) 45 639 291
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
email: [email protected],com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Ferizaj +38344106626

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione