LINA-Shitet banesa 87.50m2 ne kate te ndryshme

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. 12 Qershori Ferizaj
Sipërfaqe: 87.50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, Interfon
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadraturë: 87.50 m2
Kate: Te ndryshme
Adresa:Rr. 12 Qershori ne Ferizaj
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,2 dhoma fjetje,wc+b dhe terasaFunksionalizohen ne vitin 2020.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut " afër ETC-se
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim