Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 07 2022 07:29

LINA SHITET BANESA 89.90m2 Lagjja Iliria 193/17B

Publikuar: Gush 07 07:29
Shikime: 213
Shitet: Banesa
Kuadratura: 89.90m2
Kati:II
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,,wc+b, terasë .
Adresa: Rr Driton Islami ''(Lagjja Iliria)
Funksionalizohen: 2018.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Driton Islami " afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, [email protected]

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Ferizaj +38344106626

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione