LINA-Shitet banesa 90m2 kati -VI- Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Astrit Bytyqi
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shitet:Banesa Kuadraturë:98 m2
Kati:VI
Organizimi:Dy dhoma ,Sallon+kuzhine,wc+b dhe terasë
.Adresa:Rr.Recakut afer ETC
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINAKontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim