LINA-Shitet banesa 91.12m2 ne kate te ndryshme

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Dje 16:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Shitet: Banesa
Kuadraturë: 91.19 m2
Kate: Te ndryshme
Adresa:Rr. 'Driton Islami' mbrapa stacionit policor Ferizaj
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,2 dhoma fjetje,wc+b dhe terasa

Investitor: ''Euro Invest''

Gjendja e tanishme: Ne ndertim e siper


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut " afër ETC-se
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione