LINA-Shitet banesa 93.50m2 kate te ndryshme"Toni"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Ahmet Kaciku
Sipërfaqe: 93.50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadratura: 93.50m2
Kate te ndryshme.
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Adresa:Rr. Ahmet Kaqiku-ne qender te qytetit
Funksionalizohen ne vitin 2019.
Pronari shqiptari dhe me dokumentacion ne rregull.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut " afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim