LINA-Shitet banesa 94m2 kati -IV- 297/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Te AAB-ja
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadratura: 94m2
Kati : IV
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc, terasë .
Adresa: Te AAB-ja
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim