Ringa (Banesa ne Qender te Qytetit)272/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 16:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: www.ringaks.com
Komuna: Ferizaj
Banesa me mobilje ne rr.deshmoret e kombit 92 m2
Banesa gjendet perballe shkolles ekonomike.
Banesa eshte e gatshme per banim.
Banesa gjendet ne katin 3.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim