Ringa (Shiten 3 Banesa te Swiss Invest)457/18

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 17:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: www.ringaks.com
Komuna: Ferizaj
Shiten 3 Banesa te Swiss Invest:

Banesa 1:84 m2-Kati 3.

Banesa 2:84 m2-Kati 6.

Banesa 3:84 m2-Kati 8.

Banesat perfundohen ne fund te vitit 2019.

Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim