Ringa (Shiten 7 Banesa ne Qender te Ferizajit)536

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
2
Adresa
Ferizaj
Komuna
Ferizaj
Shiten Banesat ne Qender te Ferizajit,Te Tregu:
Banesat jane ne Ndertim e siper dhe kane:
B1.128 m2 K.7
B2.88.40 m2 K.8
B3.69.60 m2 K.9
B4.83.28 m2 K.6
B5.92.44 m2 K.6
B6.88.2 m2 K.7
B7.64.20 m2 K.8
Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni në:
+383 (0) 45/ 606-103
+383 (0) 49/ 605-103
(Ndermjetsues i Autorizuar)
Me respekt:
Agjensioni i Patundshmëris “RINGA”
Ferizaj/Kosovë
www.ringaks.com
ringa1@live.de
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim