Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)390/18

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
2
Adresa
Ferizaj
Komuna
Ferizaj
Shiten Banesat ne Ferizaj :

Banesa 1-Gjendet ne Lagje te Re te Kinemaja e Re-me 98 m2 K.6 e Gatshme per Banim.

Banesa 2-Gjendet te Unioni Invest mbrapa Gjykates 98 m2 K.4 e Gatshme per Banim.

Banesa 3- Gjenden ne Rr.Gremes (Enver Topalli) 65-dhe-118 m2 K.4 dhe K.5 nuk jane te gatshme.

Banesa 4-Gjendet te Unioni Invest mbrapa gjykates me 68 m2 ne K.4 nuk eshte e gatshme.

Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues: 045 606 103
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim