Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)506/19

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 19:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
2
Adresa
www.ringaks.com
Komuna
Ferizaj
Shiten Banesat ne Ferizaj...
B1.92 m2 -Lagje te Re.
B2.95 m2- Lagje te Re
B3 89 m2 -12 Qershori
Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues: 045 606 103.
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim