Ringa (Shiten Banesat ne Lagje te Re)502/19

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
3
Adresa
FERIZAJ
Komuna
Ferizaj
Shiten Banesat ne Lagje te Re:
Banesat jane ne Kompleksin e Royal Residence..
Banesat kane lokacionin mbrapa shkolles "Elena Gjika".
Banesat jane me Tulla te Kuqe dhe kane mirmbajtje te rregullt.
1.Mirembajtje 24/7,Siguria 24/7,Afersia me qytetin,Parku i Kompleksit,Parking te Sigurt...
Banesat kane m2 te ndryshme si dhe kate te ndryshme..

Objekti 1,leshohet per 20 muaj....

M2-Fillojne nga 84 m2 deri 125 m2.

Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim