Ringa (Shiten Banesat ne Lagje te Re)534/19

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 16:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ferizaj
Komuna: Ferizaj
Shiten Banesat ne Lagje te Re:
B1:89.06 K.4-te Urban Cons..
B2:89.06 K.60-te Urban Cons..
Banesat jane te Gatshme ne Dhjetor 2019.
Banesat kane dokumentacion te Rregullt dhe Pronar shqiptar.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni në:
+383 (0) 45/ 606-103
+383 (0) 49/ 605-103
(Ndermjetsues i Autorizuar)
Me respekt:
Agjensioni i Patundshmëris “RINGA”
Ferizaj/Kosovë
www.ringaks.com
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim