Ringa (Shiten Banesat ne Rr.12 Qershori)554/19

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 16:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: 12 Qershori
Komuna: Ferizaj
Shiten Banesat ne Rr.12 Qershori te Bindi Builing:

Banesat kane m2 te ndryshme dhe kate te ndryshme.

Banesat jane keto:

B1).100 m2 K.2/Pamje Shume te Mire,

B2).93 m2 K.3/Pamje Shume te Mire,

B3).93 m2 K.6/Pamje Shume te Mire,

B4).80 m2 K.8/Pamje Shume te Mire,

Banesat jane me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues i Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: +38345606103 +38349605103

www.ringaks.com

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim