Ringa (Shiten Banesat ne Shengjin)522/19

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
2,5
Adresa
Shengjin
Komuna
Ferizaj
Shiten Banesat ne Shengjin:

Banesat gjenden ne Lokacionin e Reres se Hedhur.

Banesat jane ne Kate te Ndryshme Dhe Pamje te Ndryshme.

 Banesat fillojne nga 70 m2 deri 108 m2..

Banesat jan te Gatshme per Banim

Banesat kane dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim