Ringa (Shitet Banesa Mbrapa Gjykates)539/19

65 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
3
Adresa
Ferizaj
Sipërfaqe
121.36 m2
Komuna
Ferizaj
Shitet Banesa te Ganirosha te Objekti i 2.
Banesa ka 121.36 m2 K.4.
Banesa ka Sallon,Kuzhine,3 Dhoma Gjumi,2 Banjo,Depo.
Banesa ka pamje nga Rruga Kryesore si dhe nga Gorenje.
Banesa Perfundon ne V.2020
Banesa ka dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues i Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: +38345606103 +38349605103
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim