Ringa (Shitet Banesa me 65 m2)497/19

27 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
1,5
Adresa
Ferizaj
Sipërfaqe
65 m2
Komuna
Ferizaj
Banesa Ka:65 m2 dhe ka kete permbajtje:
Sallon,Kuzhine te Gatshme,1 Dhomë Gjumi,
1 Terase,1 Depo,1 Banjo..
Banesa eshte e Gatshme per Banim ..
Banesa Gjendet Mbrapa Sh,Gjon Sereçi..
Banesa ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim