Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re)530/19

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
1,5
Adresa
Ferizaj
Sipërfaqe
64 m2
Komuna
Ferizaj
Shitet Banesa ne Lagje te Re me 64.5 m2 K.2.

Banesa eshte te Rr.Halim Spahiu Objekti Sn-A (Llam 2).

Banesa eshte e gatshme per Banim.

Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues i Autorizuar :
Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: +38345606103 +38349605103
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim