Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te re)572/19

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
2
Komuna
Ferizaj
Shitet Banesa ne Lagje te Re te Royal Residence:

Banesa ka 81.73 m2 K.3-Blloku 2.

Banesa behet ne dhjetor 2020.

Banesa ka dokumentacion te Rregullt dhe pronar shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues i Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: +38345606103 +38349605103

www.ringaks.com
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de
Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim