Ringa (Shitet Banesa Ne Rr.Gjilanit)605/19

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
1,5
Adresa
Ferizaj
Sipërfaqe
56 m2
Komuna
Ferizaj
Shitet Banesa ne Rr.Gjilanit me 56 m2.
Banesa gjendet perball Euro-Gomes.
Banesa ka 56 m2 gjendet ne K.4.
Banesa eshte e mobiluar komplet.
Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim