Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)283/17

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
3
Adresa
www.ringaks.com
Komuna
Ferizaj
Shitet Banesa ne Rr.Vellezerit Gervalla
Banesa Nuk eshte e gatshme
Banesa ka 118 m2
Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim