Ringa (Shitet Banesa te Royali)571/10 - Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 15:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Ferizaj
Shitet Banesa ne Lagje te Re te Royal Residence:

Banesa ka 117.58 m2-K.2-Blloku 2.

Banesa behet ne dhjetor 2020.

Banesa ka dokumentacion te Rregullt dhe pronar shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues i Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: +38345606103 +38349605103

www.ringaks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim