RINGA(SHITEN BANESAT NE RR.EMIN DURAKU)357/17

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 19:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
3,5
Adresa
FERIZAJ
Komuna
Ferizaj
Shiten Banesat ne Rr.Emin Duraku.
Banesat kane m2 te ndryshme si:
A1:89.10m2.
A2:121.80m2.
A3:97.30m2.
A4:93.40m2.
A5:119.50m2.
A6:98.70m2.

B1:87.00m2.
B2:86.50m2.
B3:102.00m2.
B4:109.40m2.
B5:140.00m2.
B6:115.85m2.
Banesat kane kate te ndryshme.
Banesat behen te gatshme ne vitin 2019.
Mundesite e pageses se baneses jane edhe me keste.
Banesat kane Dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim