Shiten tri banesa në lagjen e spitalit

0 EUR

Shitet nga: A.B 06 Pri 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ferizaj
Shitet banesë me sipërfaqe 93.25 m2 kati i 6, banesë 90.85 m2 kati i 12 dhe banesë 90.85 kati i 13, në lagjen e spitalit. Objekti banesor eshte ne ndertim e siper e gatshme per banim ne fund te viti 2022.
Banesat me këtë rënditje:
* Qëndrim ditorë
* Kuzhinë
* 2 dhoma gjumi
* 1 banjo
* Depo
* 1 ballkon!
📍Ferizaj, Rr. Sanije Rexhepi (mbrapa Spitalit të përgjithshëm)!
Përfitoni nga çmimet promocionale!
Nr kontaktues: +38344999693
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione