#SHITET banesa 105m2 në Ferizaj-Lagje të re-Rruga"

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 10:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
SHITET banesa 88.88 m2 në #Lipjan 0 EUR
SHITEN Dy shtëpi në Lipjan, në rrugën Shefki Salih 0 EUR
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓  banesa 112.10 m² ( 3 dhoma gjumi) në Lipjan. 0 EUR
SHITET BANESA 114.07 𝐦² NË LIPJAN. 42 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Ferizaj
#SHITET banesa 105m2 në Ferizaj-Lagje të re-Rruga"Halim Spahiu"

B48/20/SH

➡️ 105 m²
➡️ Kati 9

➡️ Dhomë dite
➡️ Kuzhinë
➡️Tri dhomë gjumi
➡️Depo
➡️ Banjo
➡️ Wc
➡️ Ballkon

➡️ 🛋 Banesa shitet e mobiluar.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
🌐 fb.com/agjensionibestline
📧 bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë në:
📍 Rr. Hajredin Bajrami, Lipjan.
BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/
BEST LINE SH.P.K
  Online
045 802 803
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
SHITEN 5 ari truall në Lagjen e Akllapit. 0 EUR
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓  banesa 112.10 m² ( 3 dhoma gjumi) në Lipjan. 0 EUR
SHITET banesa në Lipjan ⭐91.47m2, ➡️ Kati 1🥇 0 EUR
Shitet banesa në Fushë Kosovë 29 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione