#SHITET banesa 113 m2 në Ferizaj-Lagje të re-Rruga

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 09:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Komuna
Ferizaj
#SHITET banesa 113 m2 në Ferizaj-Lagje të re-Rruga"Kemajl Hetemi"

B36/20/SH

➡️ 113 m²
➡️ Kati 7

➡️ Dhomë dite
➡️ Kuzhinë
➡️Tri dhomë gjumi
➡️ Banjo
➡️ Wc
➡️ Ballkon

➡️ Banesa është e gatshme për mobilim.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
🌐 fb.com/agjensionibestline
📧 bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë në:
📍 Rr. Hajredin Bajrami, Lipjan.
BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/

fb.com/agjensionibestline

BEST LINE SH.P.K
  Online
045 802 803
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
❄️OFERTË PËR FUNDVIT - Banesat në Prishtinë dhe Ferizaj❄️ 0 EUR
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓  banesa 112.10 m² ( 3 dhoma gjumi) në Lipjan. 0 EUR
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 𝐛𝐚𝐧𝐞𝐬𝐚 86.60 𝐦² 𝐧ë 𝐋𝐢𝐩𝐣𝐚𝐧. 0 EUR
SHITEN Dy shtëpi në Lipjan, në rrugën Shefki Salih 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione