SHITET banesa 132 m² Rr Tahir Sinani në Ferizaj.

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K 19 Qer 10:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Ferizaj
SHITET banesa 132 m² Rr Tahir Sinani në Ferizaj.
REF: B133/19/SH

- 132 m²
- Kati 7

- Dhomë dite
- Kuzhinë
- Tri dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon

Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Dhjetor të vitit 2020

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
📲+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📲 049 822 899
fb.com/agjensionibestline
📧bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali numer 1
BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/

fb.com/agjensionibestline

BEST LINE SH.P.K
  Online
045 802 803
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
Shitet shtëpia e gatshme për banim, në Lipjan 0 EUR
SHITET banesa 113.04 m² në Fushë Kosovë. 460 EUR
Shitet banesa në prishtinë-Dragodan 0 EUR
𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐛𝐚𝐧𝐞𝐬𝐚 𝐦𝐨𝐝𝐞𝐫𝐧𝐞➡️68.90 m² 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione