Shitet banesa 133.3m lagje te re,tek qerdhja

Shitet nga: Shitesi Dje 05:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
3
Sipërfaqe
133.3 m2
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna
Ferizaj
Shitet banesa me siperfaqe nga 133.3 m ne katin e (5) ka lindja dhe jugu me pamje te pa penguar nga objektet e larta ka qerdhja e femijve.Banesat kan kete renditje sallon+ kuzhin-3 dhoma gjumi-banjo+wc- wc ndaras-depo dhe teras.Qmimi sipas marveshjes.
Leaflet
Në fillim