Shitet Banesa 87 m2 - Te SNA, Lagje te Re

39 999 EUR

Shitet nga: Zenel Sot 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Ferizaj
Shitet banesa ne Lagje te tre, te SNA, kompleksi i 2.
Banesa ka 87 m2, eshte ne katin e 5.
Banesa eshte perfundune.
Banesa eshte pranu teknikisht nga Komuna, mundet mu bartet brenda dites ne emer te blersit.

Banesa ka kete ndarje:
* Qendrim Ditore
* Kuzhine dhe trapezari
* 2 Dhoma gjumi
* 1 Banjo te madhe
* Koridori te madhe
* Terasa

Presum bleres serioz, nuk bojm ndrrime.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione