Publikuar: Gush 01 2022 01:49

Shitet Banesa e Re e perfunduar

Publikuar: Gush 01 01:49
Shikime: 583
Shitet Banesa e re fare, me siperfaqe 84m2,.

Banesa Posedon :
1. 2 Dhoma
2. Sallonin
3. Shpajzin
4. Banjon
5. Ballkonin
6. Korridorin
7. Banesa ka nxemje qendrore
8. Si dhe vendin për kamin (Stuf, apo kaftorr)
9. Banesa është e tëra e mobiluar me mobilje te reja .
10. I tërë dokumentacioni në gjendje të rregullt.

Objekti 2B+P+11+PH, ka lejen ndërtimore e lëshuar nga Drejtoria e Urbanizmit/komuna Ferizaj, nr.04-351/02-0044489/18.

☎ Kontakti:
☎ 045-238-674
☎ +38345238674
☎ +38344694141
📧 E-mailli elektronik: [email protected]
🛣 Vend adresa: Ferizaj Rr. Zenun Beqa

Ju Mirëpresim me kënaqësi !🙂
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione