SHITET banesa në lagjen Iliria, Ferizaj.

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 16:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Ferizaj
SHITET banesa në lagjen Iliria, Ferizaj.

B20/20/SH

➡️ 91.75 m²
➡️ Kati 3

Dhomë dite | Kuzhinë | Dy dhoma gjumi | Banjo | Wc | Ballkon

💶 Banesa është e gatshme për mobilim.

💶 Çmimi 45,500 €uro.

- Koncepti i lagjes i mbyllur. Sigurim me kamera dhe sigurim fizik 24h.
- Lagjja përveç hapësirave të konsiderueshme të gjelbërimit përmban edhe kompleksin e terreneve sportive, qendrën tregtare, shëtitoren e këmbësorëve, parkun gjatësor që ka një shtrirje lineare, çerdhen e fëmijëve, poliklinikën mjekësore dhe lokal të veçantë për besimtarët

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
🌐 fb.com/agjensionibestline
📧 bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë në:
📍 Lipjan
BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/

fb.com/agjensionibestline

BEST LINE SH.P.K
  Online
045 802 803
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
SHITET banesa  118 m²   në Lipjan. 0 EUR
SHITET banesa  91.47 m²  në Lipjan 0 EUR
SHITET banesa në qender të Lipjanit 35 000 EUR
SHITET banesa 87.8 m² në - Prishtinë 730 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione