Shitet Banesa

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmerise Deoni 24 Gush 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
📣 Shitet Banesa 📣
📍- Shitet banesa 108.27 m2
🏡-Kati VI
📍- Banesa posedon : 3 dhoma , 1 toilet , 1banjo ,teras , , salloni dhe kuzhina.
⚒-Mirmbajtje te rregullt
🚘-Parking
-📍Ashensor
🎥- Objekti ka kamera te sigurise 24h
📍-Investori: Bardhi sh.p.k
🏡-Adressa : Vellezrit Gervalla ( Afer Semaforave )

😍- Vend i mrekullueshem i qete per ju dhe familjen
🏠Ne ju japim zgjedhje të duhura,jo fotografi të bukura.
- Cmimi Sipas Marrveshjes
☎️Nr.Kontaktues 045-100-119\048-902-111
Agjensioni Patundshmerise Deoni
045100119\048902111
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione