Shitet Banesa

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmerise Deoni 12 Sht 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj

🏢Shitet Banesa 96 m2 në katin V .
📍Adressa : Astrit Bytyqi .
🏗Investitori: HIT IMPERIAL
📝Banesa Posedon : Dhomën e qëndrimit ditor , Kuzhinën ,
2 dhoma gjumi ,1 Banjo ,1 Depo , Terase .
📌Gjendët në njëren nga zonat më të pershtatshme për banim.
🌳Ka hapsira të gjelbëruara park .
⚒Eshtë e gatshme për banim
👷🏻‍♂️Është ndërtuar profesionalisht dhe me kualitet sa më të lart.
♻️Ka mirmbajtje të rregullt.
🚘Ka parking.
🚨Siguria është në nivelin më të lart me sigurim,alarm dhe kamera 24orë.
💸 m2 520.
☎️Nr Kontaktues 045-100-119
🔹Thjesht një vend perfekt për ju dhe familjen tuaj
Agjensioni Patundshmerise Deoni
045100119\048902111
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione