SHITET urgjentisht banesa në Ferizaj- Lagje të re

Shitet nga: Cufi Gashi Sot 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Ferizaj
SHITET urgjentisht banesa në Ferizaj- Lagje të re -Rrruga "Astrit Bytyqi"
B34/19/SH

➡️ 88 m²
➡️ Kati 10

Renditja:
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Depo | Banjo | Ballkon

Punimet janë duke u kryer me intenzitet të lartë dhe objekti është në fazën finale siç shihet dhe në foto.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje:

📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
🌐 fb.com/agjensionibestline
📧 bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë në:
📍 Rr. Hajredin Bajrami,

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim