TE VIZIONI-S shitet banesa 62 m2

0 EUR

Shitet nga: Lihi 28 Sht 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ferizaj
Banesa gjendet te Vizioni-S, Ndertesa e II-te ne katin e kater, afer shkolles se mesme te mjekesise ne Ferizaj. Banesa posedon nje sallon dhe kuzhine, nje dhome gjumi, nje korridor (paradhome), nje banjo, nje terace dhe nje depo ne podrum. Banesa ka uje dhe ashensor 24 ore (gjeneratori i perbashket) si dhe hapesira te gjelberuara te perbashketa per banoret. Per informata te tjera mund te paraqiteni ne numrin e telefonit edhe ne viber +38344206912.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione