Banesa ne Fushe Kosove te rrethi

36 000 EUR

Shitet nga: Skender Krasniqi 11 Tet 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Te Bashksia e trete lokale te rrethi, banesa posedon 80m2, banesa posedon, 2 dhoma gjumi, salloni, kuzhina, 1 banjo, 1 balkon. Kati 5. Lift etj.objekti eshte ndertim i ri,dhe ka largesi nga shkolla dhe qerdhja e femijeve afer 150 m. 450 euro per m2 i diskutueshem.
Skender Krasniqi
00386 49660598
Leaflet
Në fillim