Banesa ne Fushe Kosove

33 000 EUR

Shitet nga: Visar 20 Dhj 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa eshte ndertim i ri nga kompania "Tregtia", ndodhet ne Fushe Kosove ne rrugen Dardania prane Albit dhe Viva Fresh. Banesa ndodhet ne katin e 7 me kahje kah Jug Lindja. Banesa eshte e mobiluar ka parkingun e saj si dhe garazhat perfundi baneses. Banesa ka dy dhoma: nje dhome e fjetjes si dhe dhoma e dites me kuzhine. Nje banjo, shpajz, korridor dhe ballkon. Vend lokacioni eshte prej me te mirave ne Fushe Kosove.
Leaflet
Në fillim