Banese ne Fushe Kosove -SHITET-

0 EUR

Shitet nga: Ndriqimi 01 Nën 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa ka 2 dhoma gjumi 1 sallon e kuzhin banjo koridor dhe ballkon banesa është ne katin e parë banesa posedon gjitha dokumentet e duhura
Ndriqimi
044144006
Leaflet
Në fillim