Banesë në shitje në Fushë Kosovë #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP Sot 15:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave

Shitet banesa në Fushë Kosovë, tek kompleksi Eliza.Banesa është ndërtim perfekt i kompanisë ndërtuese Cima Construction.Banesa është në ndërtim e sipër, me një arkitekturë moderne, ambient komod dhe të qetë kjo banesë ju ofron kushtet ideale për jetesë.Nodhet në katin e V-të blloku A7 me sipërfaqe 91m2, kjo banesë shitet me çmim të volitshëm prej 450 Euro për m2.

Të interesuarit mund të kontaktojnë në nr:
+383/44-85 75 64
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
iBRO GROUP
+38344857564
Leaflet
iBRO GROUP
Banesë me qira në Emshir #iBRO GROUP 250 EUR
Shiten banesat ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira në Dardani  #iBro Group 230 EUR
Shitet banesa në Fushë Kosovë #iBRO GROUP 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione