Banese

35 000 EUR

Shitet nga: naser 08 Tet 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shes banesen ne f.kosov me dokumet te rregull dhe me flete poseduese,shum urgjend .banesa gjindet ne rrugen kryesore prishtin fushkosov,ne katin e katert pamje ne rrug kryesore e ndriqume me djell,banesa esht e ndertume nga kopania Apolonia 2dhoma gjumi nje sallon nje banjo dy ballkona nje koridor eshte me parket.nxemje qendrore lift parking te garantun dy hyrje.me gjitha dokumentacionin te rregullt qmimi i lir komplet 35 mij euro
Leaflet
Në fillim