Blej banese me keste

480 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Model Slovenia 11 Shk 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Model Slovenia filloi shitjen e garazhave lokaleve dhe banesave te objekti gjigand ne Fushe Kosove me gjithsej 240 banesa..
Te ne mund te bleni banese me vetem 1000 euro paradhenie kurse pjesen tjeter me keste pa kamate pa interes direkt me kompani..
-per me shume ne nr 049-672-077 ose viber +38344407540
Model Slovenia
049672077
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione